• Головна
  • Грошей на ремонт доріг області – немає
13:09, 14 березня 2016 р.

Грошей на ремонт доріг області – немає

Дороги на Черкащині у вкрай незадовільному стані. Це констатував на сьогоднішній обласній нараді голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, інформує Прочерк.

– Логічною є критика людей з цього приводу, – визнав він. – Тож питання ремонту доріг не просто актуальне, а стратегічне питання. І вирішити це питання ми просто зобов’язані.

Проте, як доповів начальник Служби автомобільних доріг в Черкаській області Юрій Нестенко, коштів на вирішення проблеми немає.

– На балансі Служби автодоріг області обліковується більше 6 тисяч доріг загального користування. Після осінньо-зимового періоду ямковістю вражено близько 50% доріг. Має місце вкрай низьке фінансування дорожнього господарства області, яке протягом останніх років коливається в межах 15-20% від науково-обгрунтованої потреби. Разом з тим, зросла інтенсивність транспорту, насамперед, великовагового, а дороги, побудовані в 90-х роках, не розраховані на таке навантаження, – зазначив Юрій Олександрович.

Він зауважив, що Кабміном не затверджений перелік ремонту доріг, тож Укравтодор не може довести плани ремонтних робіт на регіональні служби, а відсутність фінансових планів не дає можливості обласній Службі розпочати фінансування ремонтних робіт.

При цьому голова ОДА заявив, що не можна чекати літа-осені, а починати латати дороги якнайшвидше. І це, мовляв, стосується не окремих, а усіх районів.

– У нас скрізь найгірші дороги, - констатував губернатор і сказав керівникам районів чекати його в гості.

Та подальший звіт Юрія Нестенка лише більше всіх засмутив. Виявилося, що дорожники не мають грошей і на зарплати. Проблема і з ремонтом доріг місцевого значення, бо якщо раніше сільради у цьому допомагали, то тепер бояться, бо, наприклад, в Чорнобаївському районі порушено 8 кримінальних справ за нецільове використання коштів. Вийшло так, що намагаючись допомогти, сільські голови ще й підставили себе…

Та й ямковий ремонт, як було озвучено, не вирішить проблем із дорогами Черкащини, які, подекуди, потребують капітального ремонту.

Слухаючи все це, Юрій Ткаченко порадив обласній службі за відсутності коштів хоча б налагоджувати механізм щодо фінансування регіональних служб із центру, сам же пообіцяв сприяти в залученні всіх можливих ресурсів для ремонту доріг, у тому числі, й звертатися до нардепів від Черкащини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ремонти доріг області #грошей немає #Черкащина
Оголошення
live comments feed...