• Головна
  • Фільм випускниці Канівського коледжу культури представлять у Каннах (ВІДЕО)
09:58, 14 березня 2016 р.

Фільм випускниці Канівського коледжу культури представлять у Каннах (ВІДЕО)

Дипломну роботу випускниці Канівського коледжу культури і мистецтв Галини Лаврінець "Сповідь" відібрано до спеціальної секції Short Film Corner Канського фестивалю. Про це пише «Kanos», посилаючись на Lettertofest.

«Сповідь» Галини  Лаврінець – це 22-хвилинний документальний фільм, який розповідає про складну долю митця у сучасному світі.

Минулого року Галина закінчила документальну майстерню Олександра Коваля в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. І саме фільм «Сповідь» став її дипломною роботою.

"Сповідь" було створено за власний кошт і на сьогодні фільм було показано на декількох українських фестивалях, в тому числі на Кіноогляді СУК On/Off на ГогольФесті.

Зауважимо, що Канський кінофестиваль відбудеться з 16 по 22 травня у Франції. В його рамках, існує спеціальна секція – Short Film Corner, де представлені фільми, хронометраж яких може складати до 35 хвилин, а самі фільми виготовлені в 2015-2016 роках і без обмежень по виду та жанру.

Потрапляння в секцію Short Film Corner гарантує режисеру розміщення інформації про його фільм в каталозі, який поширюється між гостями фестивалю – тими ж таки відбірниками фестивалів з усього світу та баєрами короткого метру.

Минулого року Україна була представлена в секції Short Film Corner 15 фільмами, серед яких були «Жилець» Анастасії Матешко, «У всьому винен сценарист» Олега Філіпенка, «Тримай удар» Анни Дем’яненко та інші.

Зауважимо також, що у 2015-му році, в рамках XIII Міжнародного фестивалю православного кіно, Галина Лаврінець отримала диплом За творчий пошук у документальному кіно за цю ж таки роботу – «СПОВІДЬ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фільм #випускниці Канівського коледжу культури #представлять у Каннах
Оголошення
live comments feed...