• Головна
  • Батько може пишатися: Олійник-молодший відсудив у держави більше 50 тисяч
11:48, 12 березня 2016 р.

Батько може пишатися: Олійник-молодший відсудив у держави більше 50 тисяч

За Законом України «Про очищення влади» з органів прокуратури Черкаської області було звільнено 4 працівники. Це, зокрема, тодішній прокурор області Віктор Миколенко, двоє його заступників Семенов і Вегера та прокурор одного з відділів обласної прокуратури Жук, пише Прочерк.

Крім того, в прокуратурі повідомили, що проводили перевірку обґрунтованості законності дій прокурорів, що погоджували і підтримували в суді клопотання про тримання під вартою затриманих у Черкасах в часи майдану. Відповідно, 2 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Таку інформацію, надану з прокуратури у відповідь на інформаційний запит, повідомила громадський активіст КМГО «Молода Черкащина» Тетяна Кавальчук на круглому столі в прес-центрі газети «Нова Доба».

– Загалом формулювання наступне: 18 працівників, відносно яких проводилися перевірки, звільнені з органів прокуратури. Але ж причини і підстави звільнення можуть бути різними, – зауважує Ковальчук. – Також прокуратурою повідомлено, що з 2014 року прокуратурою спрямовано до суду 14 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про злочини, що були вчинені під час подій Революції гідності, із них 3 – щодо колишніх працівників прокуратури.

Окремої історії заслуговує Руслан Олійник, син екс-мера Черкас, в минулому також нардепа-регіонала Володимира Олійника, автора диктаторських законів 16 січня.

Нагадаємо, що його було звільнено з прокуратури за неналежне виконання службових обов’язків. Потім Руслан Олійник звернувся до суду щодо поновлення на посаді. Після уважного контролю громадськості за справою її перенесли в  Кіровоградський окружний адміністративний суд.

Тетяна Ковальчук підняла документи і дослідила, що Кіровоградський окружний адміністративний суд 16 квітня 2015 року поновив Руслана Олійника на посаді прокурора Черкаського району та постановив стягнути з прокуратури Черкаської області середній заробіток в сумі 51 тисяча 128 гривень, а з Генпрокуратури 1 тисячу гривень моральної шкоди. Опісля апеляція була програна і рішення суду вступило в законну силу…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олійник-молодший #відсудив у держави
Оголошення
live comments feed...