• Головна
  • “Черкаські Мавпи”зазнали поразки у матчі з БК “Миколаїв”
11:02, 12 березня 2016 р.

“Черкаські Мавпи”зазнали поразки у матчі з БК “Миколаїв”

«Черкаські Мавпи» стали учасниками чергового драматичного поєдинку. Цього разу черкащани видали справжній трилер у грі проти «Миколаєва». У рівному поєдинку миколаєвці були продуктивнішими в останніх атаках,  повідомляє прес-служба БК “Черкаські Мавпи”.

З перших секунд матчу миколаївці  помчали в атаку. “Черкаські Мавпи” ж очікувано взяли тайм-аут і вже після нього на майданчик повернулася ніби інша команда. Спочатку Кобець складним триочковим з відхиленням зрівняв рахунок, а відразу за ним гравець “Черкаських Мавп” Ларрі Хол збільшив перевагу господарів паркету до п’яти очок. Корабели ж не знітилися і на перерву пішли, маючи перевагу в один пункт. Рахунок — 21:22.

“Черкаські Мавпи”зазнали поразки у матчі з БК “Миколаїв”, фото-1

На початку другої десятихвилинки “Черкаські Мавпи” без проблем відіграли різницю у рахунку. Далі відбувалися гойдалки, команди по черзі виходили вперед, але у відрив один одного не відпускали, аж допоки гравець “Мавп” Артамонов за 15 секунд не здобув п’ять очок поспіль! На велику перерву “Мавпи” йшли з перемогою. 41:36 на користь господарів.

У заключному періоді Шостуха з лінії штрафних все ж вивів свою команду миколаївців уперед.

Гра завершилась із рахунком 70:72 на користь БК “Миколаїв”.

Таким чином “Черкаські Мавпи” зазнають п’ятої поразки поспіль і утримують за собою четверту сходинку турнірної таблиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#“Черкаські Мавпи” #поразка #матч з БК “Миколаїв”