• Головна
  • У Черкаській міськраді – новий керівник департаменту соціальної політики
13:57, 11 березня 2016 р.

У Черкаській міськраді – новий керівник департаменту соціальної політики

Віднині директором департаменту соціальної політики Черкаської міської ради призначено 47-річну Оксану Мовчан. Упродовж останніх десяти років вона обіймала керівні посади в Секретаріаті Кабінету Міністрів України та в центральному апараті Міністерства соціальної політики.

Нового керівника колективу департаменту 10 березня представив міський голова Анатолій Бондаренко, інформує прес-служба Черкаської міськради.

– Це людина з більш як 20-річним досвідом роботи в соціальній сфері, була однією з розробників пенсійної реформи, впродовж останніх чотирьох років координувала напрямок ринку праці та зайнятості Мінсоцполітики, – сказав Анатолій Васильович.

Крім того, міський голова висловив подяку за роботу попередньому директору департаменту Володимиру Коцюрубі.

Новопризначений керівник департаменту має дві вищі освіти: у 1991 році вона закінчила Львівський торгово-економічний інститут, а в 2004 – здобула кваліфікацію магістра державного управління в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

За словами Оксани Мовчан, серед основних завдань, які вона ставить перед собою і колективом на новій посаді, – підвищення якості надання соціальних послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаська міськрада #новий керівник департаменту соціальної політики #Оксана Мовчан
Оголошення
live comments feed...