• Головна
  • Сьогоднішня ситуація між «Черкасиводоканалом» та «Азотом» створена штучно, - Овчаренко
11:33, 11 березня 2016 р.

Сьогоднішня ситуація між «Черкасиводоканалом» та «Азотом» створена штучно, - Овчаренко

Якщо питання з боргом КП «Черкасиводоканал» перед «Азотом» не вирішиться найближчим часом, Черкаси можуть залишитись без водопостачання, пише Прочерк. Запасів хімічних речовин для функціонування підприємства вистачить максимум на місяць. Про це під час сьогоднішнього засідання виконкому заявив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

- Зараз ми не проводимо жодних фінансових операцій. Я звернувся з листом до міського голови, запропонував кілька варіантів для вирішення проблеми. Та ситуація, яка зараз створилась, вона створена штучно. Наш борг складає 18,9 млн грн. Зрозуміло, що цей борг має сплатити не «Черкасиводоканал», а громада.

Також Сергій Володимирович пояснює, звідки виник борг підприємства.

- На заборгованість, яка вже була фактично погашена, нарахували пеню штрафу. Судовим рішенням нас змусили сплатити 10 млн 3 тис. грн. – пені штрафів і виконавчий збір. Потрібно поставити крапку у цій війні із «Азотом». Треба передати в комунальну власність міста очисні споруди, які тимчасово знаходяться в розпорядженні «Азоту». Суд нас спонукає заключити угоду на використання очисних споруд. У них буде пряма підстава стягувати за ненормативні скиди 10 млн грн, - сказав голова підприємства.

Натомість міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наголосив:

- Якщо ситуація не вирішиться, то я буду змушений звертатись до громади, щоб громада якось реагувала. Ми хочемо налагодити співпрацю з «Азотом», але якщо нас будуть ставити в подібні умови, ми змушені будемо реагувати, - сказав Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Черкасиводоканал» #«Азот» #ситуація створена штучно #Сергій Овчаренко
Оголошення
live comments feed...