• Головна
  • Черкащани попрощалися з головою міської Спілки ветеранів Афганістану
14:08, 10 березня 2016 р.

Черкащани попрощалися з головою міської Спілки ветеранів Афганістану

У Черкасах сьогодні попрощалися з екс-депутатом міськради, головою міської Спілки ветеранів Афганістану Ігорем Павловим. Про це повідомляє УНН-Центр.

На похорон прийшло кілька сотень людей. Віддати шану колишньому депутату прийшли міський голова Анатолій Бондаренко, його заступник Геннадій Шевченко, депутат міськради Олександр Радуцький, голова обласного осередку ветеранів Афганістану Олександр Рибченко, обласний військовий комісар Євген Курбет.

“Починаючи з 90-х років, Ігор Павлов сформував афганський рух у місті Черкаси. Серед нас, афганців, він був авторитетом тому, що завжди міг відстояти наші позиції. Відрізнявся з-поміж нас тим, що був незалежним, об’єктивним та сильним. Довгі роки його обирали головою міської Спілки афганців. Це була людина з великою букви”, — розповів афганець Анатолій Коритний.

Черкащани попрощалися з головою міської Спілки ветеранів Афганістану (фото) - фото 1

Черкащани попрощалися з головою міської Спілки ветеранів Афганістану (фото) - фото 1

Довідка: Ігор Павлов народився 1965 року. Він пройшов горнило війни у Афганістані, обирався депутатом Черкаської міської ради, брав активну участь у житті Черкас та вирішенні найболючіших проблем міста. 22 роки Ігор Павлов очолював міську Спілку ветеранів Афганістану. За бойові подвиги та трудові досягнення Ігор Павлов був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня, медалями “За відвагу”, “Захиснику Вітчизни”, нагородами Державного комітету України у справах ветеранів та Української Спілки ветеранів Афганістану(воїнів-інтернаціоналістів), інших ветеранських організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащани #попрощалися #голова міської Спілки ветеранів Афганістану #Ігор Павлов
Оголошення
live comments feed...