• Головна
  • Через борги Водоканал готується подавати воду черкащанам за графіком
10:53, 10 березня 2016 р.

Через борги Водоканал готується подавати воду черкащанам за графіком

У  КП «Черкасиводоканал» інформують, що підприємство без власних обігових коштів через заблоковані рахунки не може повноцінно забезпечувати свою діяльність.

Залишаються неоплачені рахунки на закупівлю люків, не має можливості придбати необхідні матеріали для ремонту мереж. До того ж, підприємство працює на залишках реагентів, заготовлених раніше. Зрозуміло, що в такому становищі довго працювати неможливо.

Підприємство чекає адекватної реакції громадян міста на підтримку КП «Черкасиводоканал». Адже наслідки незабаром можуть торкнуться кожного, якщо водопостачання місту буде здійснюватись за графіком.

Сьогодні підприємство розробляє заходи по подачі води на місто за графіком. Найближчим часом його буде направлено на затвердження виконавчим комітетом міської ради.

Про перехід на подачу води за графіком мешканців міста буде повідомлено через ЗМІ та власний сайт КП і офіційну сторінку у Facebook.

Нагадаємо, 4 березня рахунки КП «Черкасиводоканал» були заблоковані на суму 18,4 млн. грн. через  постанову виконавчої служби про примусове стягнення боргу з комунального підприємства за зверненням ПАТ «Азот».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Водоканал #КП «Черкасиводоканал» #борги #подавати воду за графіком #черкащанам
Оголошення
live comments feed...