• Головна
  • У День народження Шевченка в Черкасах відкрилася обласна дитяча виставка образотворчого мистецтва
18:22, 9 березня 2016 р.

У День народження Шевченка в Черкасах відкрилася обласна дитяча виставка образотворчого мистецтва

9 березня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася 24-а обласна виставка образотворчого мистецтва учнів шкіл естетичного виховання, присвячена 202-ій річниці з Дня народження Тараса Шевченка.

На виставці представлено майже шістсот робіт вихованців мистецьких шкіл Черкаського краю. Поетичні образи Великого Кобзаря складають зміст і сюжет дитячих творів. Кожна робота демонструє нові художні образи, що свідчать про зацікавленість до Історії України, її національних героїв, народних обрядів і свят, мальовничих краєвидів рідного краю, особлива увага до улюблених сюжетів народних казок і літературних героїв Кобзаря.

Свідченням популярності і престижності багаторічного фестивалю дитячого образотворчого та декоративного мистецтва було встановлення у 1998 році Обласною Радою щорічної премії імені Данила Нарбута – це премія для відзначення обдарованих учнів, роботи яких отримали найвищу оцінку журі за патріотичну тематику, майстерність і самобутність. Роботи-переможці різних років увійшли у постійно діючу експозицію Черкаського обласного художнього музею, експонуються у виставковому залі Дитячого музейного центру меморіального музею Данила Нарбута.

Важливою рисою дитячої виставки є те, що кожного року зростає рівень майстерності учнів та мистецька цінність їх творів. Завдячуючи фестивалю зазнає якісних змін організація навчально-виховного процесу на відділеннях образотворчого мистецтва в школах естетичного виховання області.

Як повідомляє прес-служба художнього музею, виставка діятиме до 8 квітня.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #день народження Шевченка #відкрилася #обласна дитяча виставка
Оголошення
live comments feed...