• Головна
  • Понад 1700 дітей учасників АТО планують оздоровити цього року
11:57, 9 березня 2016 р.

Понад 1700 дітей учасників АТО планують оздоровити цього року

Влітку цього року заплановано охопити послугами оздоровлення та відпочинку поміж інших соціальних категорій 1703 дитини, батьки яких загинули в зоні проведення АТО або беруть участь у бойових діях. Це становить 81 %, минулого ж року оздоровили 1195 дітей. Про це повідомила під час засідання Центру допомоги учасникам АТО заступник начальника відділу фізичної культури, спорту, молоді, оздоровлення та сімейної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександра Пахуріна.

– Загалом цього року на оздоровлення дітей соціальних категорій виділено з обласного бюджету 3 945 842 млнтис. грн., – зауважила Олександра Олександрівна. – Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» за кошт обласного бюджету управлінням будуть проведені торги на тендерні закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей зазначеної категорії.

У ході засідання перший заступник голови ОДА Віталій Коваль зазначив також, що депутати обласної ради підтримують ідею минулорічної практики щодо оздоровлення в таборах Черкащини дітей з підконтрольних територій Луганської та Донецької областей. А на найближчій сесії розглянуть питання про виділення для цієї мети коштів з обласного бюджету. «Адже ці діти повертаються до своїх домівок справжніми агітаторами української України, – наголосив Віталій Володимирович і додав, що відповідний проект вже подано до обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #учасникі АТО #оздоровлення #2016 #Черкаси
Оголошення
live comments feed...