• Головна
  • Оршанецькі прикордонники розповіли про жінок на службі (ВІДЕО)
11:34, 8 березня 2016 р.

Оршанецькі прикордонники розповіли про жінок на службі (ВІДЕО)

Нема поблажок за статтю, але раз на рік їх все ж вітають особливо. Напередодні 8 Березня оршанецькі прикордонники розповіли vikka.ua про жінок у камуфляжі. Кажуть, ті і служать нарівні з чоловіками і про побут дбають.

Стоячи, лежачі, з коліна… На стрільбах для жінок-військовослужбовців – жодних послаблень. Колишній бухгалтер, а нині солдат - Катерина Анушкевич - вже четвертий місяць тренується на полігоні. Жінка вирішила продовжити сімейну справу та стати військовослужбовцем, як і батьки. На особливе ставлення до себе з боку чоловіків, каже, і не розраховувала.

Катерина Анушкевич, солдат навчального центру Держприкордонслужби: "Ми нарівні з хлопцями. У нас нема такого поняття – "дівчата". Є розуміння – "військовослужбовці". І я вважаю, що це правильно. Якщо ми військовослужбовці, якщо ми обрали таку професію, то маємо робити все, що від нас вимагає статут".

Чоловіки, що служать із солдатками пліч-о-пліч, на їхні жіночі примхи не скаржаться. Кажуть, на полігоні різниця взагалі не помітна. А у побуті джентльменські риси все ж даються взнаки - намагаються дівчатам допомагати. А до свята ще й сюрпризи готують.

Ігор Брагінець, старший солдат навчального центру Держприкордонслужби: "- Сьогодні одразу після полігону вірші будуть. Чесно! – А ще? – Чистка зброї. Вони будуть тільки дивитись, а ми будемо чистити".

Відзначає жінок сюрпризами і керівництво навчального центру. Навіть святковий концерт у них особливий – нарівні з квітами, подарунками і грамотами, вручають військові звання і нагороди за службу в АТО.

Не залишаються без уваги і жінки, що військової форми не носять, проте дбають про добробут службовців. Майстер пекарні Віра Володимирівна вже 15 років піклується, аби прикордонники завжди мали свіжу випічку. Щодня вона із ще п'ятьма жінками виробляють по 400 кілограмів хліба та ще й булочки. І все це – жіночими руками. За помічника мають лише одного чоловіка.

Віра Висоцька, майстер пекарні: "Тому що без чоловіка – нікуди. Все, що тут зроблено – його руками. Всі візочки, все дуже добре. Все під рукою. Так що ми своїм чоловіком задоволені – на 8 березня у нас подарунок є".

Чогось особливого до свята у пекарні не готуватимуть - звикли не відступати від армійських канонів. Підтверджують це і жінки-військовослужбовці. Кажуть, служити з гідними чоловіками – для них вже за подарунок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оршанецькі прикордонники #розповіли #жінки на службі
Оголошення
live comments feed...