• Головна
  • Черкащан навчатимуть основам комп'ютерного програмування
17:20, 5 березня 2016 р.

Черкащан навчатимуть основам комп'ютерного програмування

1 березня в бібліотеці-філії №2 для дорослих Черкаської міської ЦБС стартував всеукраїнський проект “Технологічна  Нація”.  Ініціатор проекту -  фонд «BrainBasket» –  некомерційна організація, яка займається розвитком освітнього ринку в сфері ІТ. Практичні  заняття для дорослих будуть проводиться в бібліотеці і надалі.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради, це проект з безкоштовного навчання основам комп’ютерного  програмування, що  передбачає самостійну роботу з лекційним  матеріалом під керівництвом досвідчених менторів.

На  відкритті були присутні 32 особи: різна  за віком молодь, представники багатьох  професій: менеджери, приватні підприємці, працівники банку, держслужбовці, бухгалтери, переселенці, безробітні та ін.

 Успішні  ментори, що керуватимуть навчанням,  розповіли учасникам про власний досвід, програму навчання, яка включає  в себе основні  складові елементи комп’ютера, принципи його функціонування, типи комп’ютерних  даних, створення та обробку інформаційних масивів, алгоритми, які є спільними для всіх мов програмування. Практичні  заняття з написання комп’ютерних програм будуть проводиться в бібліотеці.

Бажаючі вчитись повинні знати англійську мову на рівні вище середнього, бути досвідченим  користувачем ПК. Навчання проходитимуть двічі на тиждень  у форматі blended learning (змішане навчання). Наступна зустріч - після 14 березня.

Термін  навчання – 3 місяці, термін  реалізації проекту – 3 роки. Реєстрація на проект відкрита і доступна за посиланням http://brainbasket.org/technology-nation.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащан #навчатимуть #основи комп'ютерного програмування #бібліотека-філія №2 #проект “Технологічна Нація”
Оголошення
live comments feed...