• Головна
  • У Черкасах розпочав роботу “Центр підтримки молоді”
15:50, 4 березня 2016 р.

У Черкасах розпочав роботу “Центр підтримки молоді”

У Черкасах на базі громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” функціонуватиме “Центр підтримки молоді”. Про це сьогодні повідомили під час презентації проекту засновники Центру, інформує УНН-Центр.

“Зважаючи на те, що до Черкаської студентської ради надійшла дуже велика кількість звернень про те, що активна молодь просить захистити їх права та інтереси, допомогти з працевлаштуванням та проходженням практики, ми вирішили заснувати “Центр підтримки молоді”. Основна наша мета — підтримувати та сприяти розвитку молоді на Черкащині”, - розпочав презентацію керівник Черкаської студентської ради Олександр Гергель.

Пріоритетними напрямками діяльності цього Центру будуть такі як: боротьба з безробіттям, професійна орієнтація молоді, юридичні консультації, протидія корупції в навчальних закладах, збільшення кількості студентів, які працевлаштовані, контроль за зловживанням наркотичними речовинами (виявлення факту і звернення до поліції), психологічна допомога та активне задіювання молоді до життя міста.

“Приміром, якщо у студентів виникає якась ідея створення проекту, ми допомагатимемо їм оформити грант. За кордоном практика оформлення грантів дуже поширена”, - зазначив Олександр Гергель.

За словами директора “Агенції підтримки підприємництва та інвестицій” Євгена Глєбова, молоді люди повинні здійснювати інтеграційні функції, тобто об'єднуватися та розвивати своє місто, країну і сприяти соціальному прогресу.

“Ми готові створити всі умови для реалізації потенціалу молоді та їхньої участі в житті міста. Ми забезпечуватимемо якісну комунікацію з різними молодіжними рухами, правову грамотність молоді, участь активістів у грантових проектах та пропагуватимемо здоровий спосіб життя”, - зазначив Євгеній Глєбов.

Також він наголосив, що найважливішим аспектом створення Центру є зменшення кількості безробітних молодих людей шляхом їхньої співпраці з підприємцями міста.

Обговорення перших результатів співраці з молодими людьми засновники Центру планують провести за півтора місяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #“Центр підтримки молоді” #розпочав роботу
Оголошення
live comments feed...