• Головна
  • У Черкасах напередодні свята телефонні шахраї змінили свою тактику обману
увага
15:03, 4 березня 2016 р.

У Черкасах напередодні свята телефонні шахраї змінили свою тактику обману

увага

Діяльність черкаських телефонних шахраїв знову активізувалась напередодні цьогорічного Міжнародного жіночого дня. Лише завдяки широкому розголосу інформації про шахрайську діяльність та її схеми, особистій пильності громадян, шахраїв можна зупинити та не дати їм можливості вкрасти ваші гроші.

Саме тому Державна податкова інспекція у м. Черкасах повідомляє суб’єктів господарювання обласного центру про черговий етап активізації діяльності телефонних шахраїв.

Сьогодні, 4 березня 2016 року, телефонні аферисти поновили свою активність, проте схему дещо змінили: вони телефонують від імені начальника ДПІ у м. Черкасах представникам бізнесу з проханням зателефонувати на номер 091-958-31-33. Такі дзвінки супроводжуються наполегливою пропозицією обов’язково передзвонити.

Платники нашого міста повинні бути максимально обережними і пам’ятати, що таких дзвінків від імені керівництва ДПІ у м. Черкасах ніколи не було і не буде! Такі дії - чергова афера, яка регулярно повторюється, а її організатори мають на меті одне – незаконно заволодіти коштами чесних громадян. У разі отримання подібних дзвінків просимо повідомляти про такі факти за тел. 54-14-88.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї #ДПІ у Черкасах
Оголошення
live comments feed...