• Головна
  • Арсен Аваков бере під свій контроль справу ЧДТУ, - міністр
10:48, 2 березня 2016 р.

Арсен Аваков бере під свій контроль справу ЧДТУ, - міністр

У ході вчорашньої прес-конференції міністр освіти та науки України Сергій Квіт наголосив на серйозності ситуації, що склалась навколо Черкаського державного технологічного університету, пише Прочерк.

- Я звільнив з роботи колишнього ректора ЧДТУ Тамару Качалу, - наголосив Сергій Квіт. -  Іноземні студенти дуже часто навіть не перетинали кордон, але при цьому складали сесії. Для всіх іноземних студентів двоє осіб писали контрольні роботи. Скоро буде рік, але, ці справи не розслідуються. Через систему, коли комп’ютер обирає суддю для розгляду справи, комп’ютер завжди обирав тільки Андрія Смоляра. На жаль, це питання теж не розслідується.

Також міністр освіти не оминув теми погроз, спрямованих на адресу виконуючого обов’язки ректора ЧДТУ Сергія Назаренка.

- Проблема в тому, що ми маємо факти погроз фізичної розправи стосовно Сергія Назаренка, який зараз виконує обов’язки ректора цього університету. Це уже серйозно, бо це було неодноразово. Все, що ми зробили по Черкасах і по лінії Служби безпеки України, і по лінії міністерства внутрішніх справ – усе це було зроблено з Києва. Деякі кримінальні справи були направлені в службу безпеки, в генеральну прокуратуру. Однак, сам факт руху документів не означає, що справа розслідується. Тому я мав розмову з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, і він усі ці справи в Черкасах бере під свій контроль.

Нагадаємо, Тамара Качала поновлюється на посаді ректора ЧДТУ через суд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Справа ЧДТУ #Арсен Аваков бере під контроль #міністр освіти та науки України Сергій Квіт
Оголошення
live comments feed...