• Головна
  • Навчання нових поліцейських у Черкасах проходить під наглядом психологів
11:02, 26 лютого 2016 р.

Навчання нових поліцейських у Черкасах проходить під наглядом психологів

Основним заданням фахівців служби психологічного забезпечення ГУНП в Черкаській області є психологічне супроводження професійної діяльності особового складу. Тому навчання нових патрульних міста проходить під пильним наглядом психологів, стверджують в управлінні  Національної поліції у Черкаській області.

Проводяться тренінгові занять з психологічної підготовки, метою яких є формування у поліцейських навичок ефективної комунікації, оволодіння методами подолання конфліктних ситуацій, збереження оптимального клімату та позитивної атмосфери в навчальних колективах.

Окрім цього, психологи залучаються до проведення лекційних та семінарських занять з психологічної підготовки патрульних поліцейських. При цьому, в обов’язковому порядку враховується досвід міжперсональних взаємостосунків між громадянами та представниками нової патрульної поліції, що вже виконують службові обов’язки на вулицях інших міст України.

Робиться психологічний аналіз невдалих комунікативних актів, що продуковані як рядовим, так і керівним складом патрульної поліції. На базі отриманого матеріалу формуються альтернативні моделі комунікації, які в подальшому закріплюються як навички конструктивного спілкування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #навчання нових поліцейських #під наглядом психологів
Оголошення
live comments feed...