• Головна
  • У студентів ЧДТУ є можливість отримати подвійний диплом Польщі та України
15:30, 24 лютого 2016 р.

У студентів ЧДТУ є можливість отримати подвійний диплом Польщі та України

Між Черкаським державним технологічним університетом та Державним університетом «Люблінська Політехніка» (Польща, м. Люблін) 29 жовтня 2015 року було підписано Угоду про співпрацю. Угоду підписали - ректор Люблінської політехніки, професор, доктор наук Пьотр Кацейко та в. о. ректора Черкаського державного технологічного університету Сергій Назаренко, повідомляє прес-служба ЧДТУ.

«Люблінська політехніка» - один з найвідоміших та найстаріших польських технічних навчальних закладів, що пропонує навчання на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі за 16 технічними напрямками, що об'єднують понад 50 спеціальностей: факультет механіки, факультет електротехніки та інформатики, факультет будівництва та архітектури, факультет інженерії навколишнього середовища, факультет основ техніки, факультет менеджменту.

     В рамках Угоди було затверджено перелік предметів будівельного факультету, результати вивчення яких взаємно визнають ЧДТУ та Державний університет «Люблінська політехніка». Студенти будівельного факультету ЧДТУ, які здобувають фах за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», наразі можуть паралельно навчатися в польському виші (на денній формі) й отримати дипломи двох держав – України та Польщі. В свою чергу, студенти «Люблінської політехніки» факультету будівництва та архітектури мають можливість отримати освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» в Черкаському державному технологічному університеті і також отримати подвійний диплом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧДТУ #Черкаський державний технологічний університет #студенти #подвійний диплом Польщі та України
Оголошення
live comments feed...