• Головна
  • “Черкасиводоканал” та “Азот” шукають компроміс, щоб не відключати черкащанам воду
13:10, 20 лютого 2016 р.

“Черкасиводоканал” та “Азот” шукають компроміс, щоб не відключати черкащанам воду

Черкащанам поки не обмежуватимуть водопостачання. Процес діалогу та пошуку компромісу між КП “Черкасиводоканал” та ПАТ “Азот” наразі триває. Про це в коментарі “Про все” повідомив директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко.

За його словами, проблему із погашенням кредиторської заборгованості, яку “Черкасиводоканал” заборгував перед “Азотом”,  поки не вирішено. Проте підприємство намагається знайти шляхи, щоб виконавча служба не заблокувала рахунки КП.

– Поки ми знайшли компроміс на один-два дні, за ці дні будемо шукати можливості, щоб врегулювати це питання. Сьогодні виконком затвердив проект рішення щодо надання фінансової допомоги у розмірі близько 5,5 млн грн нашому підприємству для погашення пені (3% річних за несвоєчасні розрахунки з кредитором). Загальний борг ми розраховуємо погасити шляхом відшкодування державою субвенції по різниці в тарифах, – зазначив директор підприємства.

Він наголосив, що навіть у випадку найгіршого розвитку подій – блокування рахунків – вимикати воду ніхто не буде.

– Ми можемо робити певні обмеження постачання води на певний час. На сьогодні у нас є запас реагентів, для того, щоб протриматися місяць навіть у найгіршому випадку. Якщо ж знайдемо компроміс, то до цього справа не дійде. У випадку чого,  ми попередимо населення за добу, що водопостачання буде обмежено. Наразі розглядається питання про звернення до вищого керівництва України з проханням передати очисні споруди, які сьогодні є державною власністю, в комунальну власність міста, нам на обслуговування. Це також один із варіантів вирішення проблеми, – пояснив Овчаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#“Черкасиводоканал” #“Азот” #компроміс #не відключати воду
Оголошення
live comments feed...