• Головна
  • Які професії зараз у тренді на Черкащині
09:23, 18 лютого 2016 р.

Які професії зараз у тренді на Черкащині

Роботодавці Черкащини потребують спеціалістів робітничих професій. Із них найбільш затребувані водії автотранспортних засобів, трактористи, кухарі, слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, швачки. Без кваліфікації – підсобні робітники, прибиральники, вантажники. Серед спеціалістів із вищою освітою роботодавці потребували бухгалтерів, менеджерів з продажів, сестер медичних тощо. Про це повідомили у прес-службі центру зайнятості Черкащини.

Із 1 947 вакансій, які надійшли у січні до центрів зайнятості від роботодавців області, найбільший попит на спеціалістів робітничих професій – 44 %, службовців – 38 % і 18 % – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

Запропоновані вакансії різняться за рівнем пропонованої заробітної плати. З мінімальною заробітною платою – 299 вакансій, тобто 15 %, від мінімальної до середньої заробітної плати по області (майже 4 243 грн.) – 1,6 тис вакансій. Від середньої заробітної плати по області – 48 вакансій. Частина вакансій для перерахованих фахівців має і найвищу заробітну плату, зокрема начальникам відділів та заступникам директорів пропонують близько 5 тис грн., водії навантажувача – 2,5 тис грн., електромонтери – до 3,1 тис грн., бетонярі – 3 тис грн., водії та слюсарі, дорожні працівники – 3 тис грн., викладачі – понад 2,7 тис грн., а також інженери та менеджери по збуту – від 2,5 тис грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащина #професії #у тренді #роботодавці #центр зайнятості
Оголошення
live comments feed...