• Головна
  • У гуртожитку ЧНУ відкрили спортивний зал (ФОТО)
15:13, 17 лютого 2016 р.

У гуртожитку ЧНУ відкрили спортивний зал (ФОТО)

До 95-річчя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у гуртожитку № 1 відкрили новий сучасний спортивний зал, повідомила прес-служба ЧНУ.

Ініціатори облаштування спортзалу — працівники кафедри фізичного виховання — запросили на відкриття керівництво університету та гуртожитку. Але головними учасниками дійства стали студенти, яким у новому приміщенні створили всі умови для занять спортом.

«Студентське життя цікаве, бурхливе, насичене, воно вимагає фізичних, розумових зусиль і значних витрат енергії. Фізичне виховання допомагає знайти потрібну енергію, а регулярні тренування сприяють не тільки покращенню зовнішнього вигляду, а й впливають на пам’ять, на увагу та на витривалість студентів», — зазначила завідувач кафедри фізичного виховання Олена Меньших. Вона сподівається, що сучасний дизайн, приємна атмосфера та професійні викладачі у новому залі спонукатимуть молодь займатися спортом. І переконана, що це лише крок на шляху до оновлення спортивної бази університету.

У гуртожитку ЧНУ відкрили спортивний зал (ФОТО) (фото) - фото 1

У гуртожитку ЧНУ відкрили спортивний зал (ФОТО) (фото) - фото 1

Перший проректор Василь Мойсієнко повідомив, що Черкаський національний університет завжди славився спортивними досягненнями своїх студентів, дарував Україні та світу чемпіонів. «Олімпійський рух розпочинається зі звичайних занять фізичною культурою та спортом», — сказав Василь Миколайович і додав, що керівництво універистету докладатиме всіх зусиль, щоб студенти мали змогу вести здоровий спосіб життя.

Від імені профспілкового комітету його голова Анатолій Стеценко подарував кафедрі фізичного виховання сертифікат на 500 гривень для придбання спортивного інвентарю.

Сподобався зал і студентам, які відразу ж випробували його можливості.

У гуртожитку ЧНУ відкрили спортивний зал (ФОТО) (фото) - фото 2

У гуртожитку ЧНУ відкрили спортивний зал (ФОТО) (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаський національний університет #гуртожиток ЧНУ #відкрили #спортивний зал
Оголошення
live comments feed...