• Головна
  • Експертна комісія встановила причину смерті немовляти на Христинівщині
12:16, 16 лютого 2016 р.

Експертна комісія встановила причину смерті немовляти на Христинівщині

Клініко-експертна комісія управління охорони здоров’я облдержадміністрації за результатами проведеної роботи щодо випадку смерті немовляти на Христинівщині з’ясувала, що медична допомога надавалася відповідно до діючих наказів МОЗ України. Смерть дитини настала через вроджену ваду серця. Про це інформує управління охорони здоров’я Черкаської ОДА.

У січні Віталіна Михайлишин у Христинівській ЦРЛ народила дитину, яка відразу померла. Жінка звинуватила в цьому лікарів та звернулася в програму «Говорить Україна».

Надання медичної допомоги дослідила клініко-експертна комісія управління ОЗ, яку провели минулого тижня. За її результатами фахівці встановили, що медична допомога надавалася відповідно до діючих наказів Міністерства охорони здоров’я України.

Згідно з первинною медичною документацією та поясненнями задіяного у випадку медичного персоналу Христинівської центральної районної лікарні пологова діяльність розпочалася самостійно. Враховуючи ознаки дистресу плоду (стан, при якому малюк відчуває кисневе голодування), які виникли у другому періоді пологів, були покази до термінового розродження, яке проведено шляхом накладання акушерських щипців. Випадок смерті дитини визнано непопереджуваним через вроджену ваду серця, несумісну з життям. Висновки комісії направлено до МОЗ України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Експертна комісія #причина смерті #немовля #Христинівщина
Оголошення
live comments feed...