• Головна
  • Роботи двох черкащанок були відзначені на міжнародному конкурсі малюнків
08:31, 9 лютого 2016 р.

Роботи двох черкащанок були відзначені на міжнародному конкурсі малюнків

   Вихованки черкаського позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Аміна Метеля та Ірина Каракай взяли участь в урочистому нагородженні переможців і призерів Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків "Здай кров заради життя", яке відбулося в Посольстві Литовської Республіки в Україні (м. Київ). Про це повідомили в прес-службі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

   Організаторами дитячого заходу була Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця" та Литовський національний центр крові.

   Міжнародний конкурс проводився з метою формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні; популяризації ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві; формування здорового способу життя серед дітей і молоді; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього.

   Мистецькі роботи оцінювались за критеріями: оригінальність ідеї, художнє виконання малюнку, новизна висвітленого сюжету, яскравість і виразність роботи, рівень інформативності, гасло, заклик, слоган. Учасники конкурсу – діти і молодь за віковими групами: I – від 10 до 14 років (включно); II – від 15 до 22 років (включно).

   На фінал конкурсу надійшло понад 11 тисяч робіт з усіх регіонів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #малюнки #Черкаси
Оголошення
live comments feed...