• Головна
  • Вчителів Черкащини навчатимуть англійської мови
13:41, 7 лютого 2016 р.

Вчителів Черкащини навчатимуть англійської мови

   Завершився відбір вчителів англійської мови до участі у спільній з Британською Радою в Україні та громадської ініціативи GoGlobal програмі “Вчителі англійської мови — агенти змін”. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

   Серед обраних і 16 вчителів з Черкащини, зокрема зі Звенигородського, Корсунь-Шевченківського, Христинівського, Уманського, Черкаського районів, м. Черкаси та інших районів.

   Загалом за результатами конкурсу відібрано 138 вчителів англійської мови. А на участь у конкурсі було подано 600 заявок.

   Перший етап проекту реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської областей та м. Києві.

   З 7 областей-учасниць проекту буде відібрано по 1 вчителю з кожного району області. Загалом буде підготовлено до 170 тренерів з англійської мови. Другий етап проекту передбачає покриття всіх регіонів України.

   Перший тренінг для відібраних учителів, метою якого є вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови, відбудеться 21 лютого і триватиме до 26 лютого 2016 року.

   Під час тренінгу будуть визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, що пройде у серпні 2016 року.

Довідка: Програма “Вчителі англійської мови — агенти змін” стартувала 18 листопада 2015 року. Ця програма була розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії “Україна Speaking” та впроваджується спільно з Міністерством освіти і науки України. Програма спрямована на покращення якості викладання англійської мови в Україні, підготовку тренерів з англійської мови, які будуть надавати методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#англійська мова #навчання #вчителі #Черкащина
Оголошення
live comments feed...