
12:42, 5 лютого 2016 р.
Із понеділка черкаські школярі нарешті зможуть піти на навчання
Вимушені канікули закінчаться. З 8 лютого навчання в загальноосвітніх школах Черкас буде відновлено. Про це повідомила директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова.
“Учора отримано повідомлення від міської санепідслужби, що епідпоріг в місті перевищено лише на 4 %. Захворюваність серед дітей знижується, тож будемо продовжувати навчальний процес”, - сказала Марина Бакланова.
Вона нагадала, що рішення виконкому Черкаської міської ради потрібне для призупинення навчання, а відновлення навчального процесу такого рішення не потребує.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня