• Головна
  • Активісти перевірять забудову набережної біля Черкас
08:39, 2 лютого 2016 р.

Активісти перевірять забудову набережної біля Черкас

   На Черкащині десятки гектарів землі прибережної захисної смуги Дніпра та Кременчуцького водосховища незаконно передані у приватну власність під забудову.

   “За даними Кадастрової карти, яка є у вільному доступі, лише на території Будище-Свидівської захисної дамби 166 ділянок передані в приватну власність. Загальна площа переданих в приватну власність земель вже сягає 25,0106 га! І це лише за даними, які містяться у вільному доступі, тобто там зазначені території, на які люди вже отримали державні акти на право власності на землю. Чинне природоохоронне законодавства встановило прибережно-захисну смугу як територію, яка повинна захищати водні об’єкти. До того ж законодавець визначив виключне право громадян та держави на право власності на такі землі”, – пише екоактивіст Людмила Ткаченко.

   За її словами, в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Поліщук С.А. у своїй відповіді на запит громадської організації повідомив, що під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у грудні місяці 2015 року ними виявлено лише одне порушення Закону України “Про відходи”.

   У зв’язку з цим Людмила Ткаченко ініціюватиме звернення до Державної екологічної інспекції України та Міністерства екології та природних ресурсів України щодо розгляду питання бездіяльності в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Поліщука С.А. у питаннях збереження прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища, а також до прокурора Черкаської області з проханням узяти на особистий контроль хід досудового розслідування у кримінальному провадженні відносно сільського голови села Свидівок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#активісти #перевірка #закон #Черкаси
Оголошення
live comments feed...