• Головна
  • Минулого року черкаські підприємці отримали 874 ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюном
15:31, 1 лютого 2016 р.

Минулого року черкаські підприємці отримали 874 ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюном

   Торік суб'єкти господарювання Черкас отримали 874 ліцензії, з них 531 – на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 343 – тютюновими виробами. Також, платники подовжили період дії ще понад 1,5 тис. таких ліцензій, повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

   Крім того, у січні цього року платники Черкас придбали 28 ліцензій та подовжили період дії 147 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

   Кошти від придбання таких ліцензій йдуть до місцевого бюджету. Так, протягом 2015 року за право здійснювати оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами черкаські платники сплатили до місцевого бюджету майже 11 млн грн. З цієї суми понад 7,4 млн грн. сплачено за ліцензії на право роздрiбної торгiвлi зазначеними підакцизними товарами. Вже у січні місцевий бюджет отримав таких платежів в сумі майже 960 тис. грн.

   У податковій інспекції міста нагадують, що для своєчасного одержання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами платнику необхідно подати заяву з документами не пізніше, ніж за 10-15 днів до початку її дії, а продовження терміну сплати за ліцензію здійснювати за 10 днів до її закінчення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ода #ліцензії #Черкаси
Оголошення
live comments feed...