• Головна
  • Держрибагентство проводить службове розслідування на Черкащині
08:32, 26 січня 2016 р.

Держрибагентство проводить службове розслідування на Черкащині

   У зв’язку з реформуванням органів рибоохорони,  останнім часом почастішали випадки браконьєрства на водоймах та зловживання службовим становищем  з боку посадових осіб. З метою збереження порядку громадські об’єднання посилили контроль за дотриманням правил рибальства на водоймах. 

   Зокрема, активісти ГО «Автомайдан-Черкаси» наприкінці грудня 2015 року викрили на браконьєрстві у Липківському заказнику інспектора місцевої екоінспекції, інспектора рибоохорони, а також групу браконьєрів, роботу яких «охороняла» водна міліція. Спираючись на звернення ГО «Автомайдан-Черкаси», в грудні 2015 року Держрибагентство розпочало службове розслідування щодо зловживання службовим становищем з боку посадових осіб Черкасирибоохорони. 

    Проте, на жаль, не всі громадські об’єднання дотримуються стандартів і правил громадського контролю цивілізованого суспільства. Держрибагентство  звертається до всіх громадських об’єднань та їх представників і наголошує на необхідності дотримуватись норм чинного законодавства, етичних норм поведінки та принципів громадянського суспільства в будь-якій ситуації та за будь-яких обставинах. Тільки спільними зусиллями, а також використовуючи законні та етичні методи ми зможемо забезпечити порядок на водоймах.

   Держрибагентство висловлює подяку ГО «Автомайдан-Черкаси» за активну громадянську позицію та небайдужість до стану рибного господарства України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автомайдан #риболовля #браконьєрство #Черкащина
Оголошення
live comments feed...