• Головна
  • В Черкасах провели тренінг з робототехніки для вчителів інформатики
11:00, 25 січня 2016 р.

В Черкасах провели тренінг з робототехніки для вчителів інформатики

   У Черкасах відбувся тренінг для вчителів, які викладають основи робототехніки. Про повідомили в прес-службі управління освіти і науки Черкаської ОДА.

   У продовження тренінгу з навчальних систем LEGO Education, що пройшов на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, відбулося навчання для вчителів інформатики на тему "LEGO Education. Набори робототехніки Mindstorms".

   Тренінг для вчителів навчальних закладів, які упроваджують системи навчання LEGO, провів методист з робототехніки Анатолій Василюк.

   Навчання мало практично-методичний характер, вчителі дізналися про функціональні особливості елементів наборів для занять із робототехніки та про методичні аспекти викладання.

   До наборів Mindstorms входять процесор, сенсори, мотор, інші деталі, які можна запрограмувати на різноманітні завдання. Згідно з методикою навчання учням даються базові знання з предмету та створюються умови, за яких вони вирішують нестандартні завдання самотужки, що розвиває креативне мислення.

   Серед учасників тренінгу, окрім вчителів, були учні 7-го класу Золотоніської гімназії ім. С.Д.Cкляренка.

ДОВІДКА: 

Робототехніка - це прикладна наука, що займається розробкою автоматизованих технічних систем (роботів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робототехніка #тренінг #Черкаси
Оголошення
live comments feed...