
08:36, 21 січня 2016 р.
Двох жінок затримали за вандалізм на кладовищі
У Золотоноші правоохоронці затримали двох жінок, які псували могили на місцевому кладовищі. Про це повідомили у ГУНП Черкаської області.
Поліцейські затримали 23 та 31-річну жінку, які на місцевому цвинтарі розбирали паркан з могили.
В кабінеті слідчого зловмисниці розповіли, що ніде не працюють, і таким чином планували заробити. Огорожу хотіли здати на брухт.
Тепер обом жінкам світить по три роки тюрми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
09:34
4 червня
11:43
2 червня
11:37
2 червня
Оголошення
09:11, 9 червня
11:10, 14 червня
2
10:54, 9 червня
1
11:26, 5 червня