• Головна
  • Черкащанин побудує у Києві найвищий православний храм
08:00, 21 липня 2009 р.

Черкащанин побудує у Києві найвищий православний храм

Кафедральний собор у Києві, будівництво якого Священний Синод доручив нашому митрополитові Софронію, буде значно вищим від досі найвищого в світі храму в Москві.

Відповідальним перед Священним Синодом за будівництво кафедрального собору Української православної церкви призначено митрополита Черкаського і Канівського Софронія.

Таке рішення прийняв 9 липня Священний Синод Української православної церкви (у єднанні з Московським патріархатом). Призначення владики Софронія головним будівничим головного храму УПЦ пов'язано з великим досвідом, який має Черкаський митрополит у храмобудівництві – за його проектом і під його безпосереднім керівництвом зведено собори в Борисполі й Черкасах, а також цілу низку церковних споруд на території нашої області.

Свято-Воскресенський кафедральний собор УПЦ будують у Києві поблизу станції метро "Либідська". Крім власне храму на 5000 парафіян, тут будуть офісні приміщення Київської митрополії, конференц-зали, семінарія, телестудія, готель для паломників тощо. Висота собору буде 120 метрів. Для порівняння: висота найбільшого у православному світі храму Христа Спасителя (Москва) становить 105 метрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...