• Головна
  • Перші незаконні мобілки відключать 16 лютого
16:52, 11 грудня 2009 р.

Перші незаконні мобілки відключать 16 лютого

Абонент, який купив собі "сірий" телефон, може протягом трьох місяців його узаконити, розповіли нам представники мережі мобільних операторів, УДЦР та НКРЗ.

При цьому абонент отримує два попередження про те, що телефон буде вимкнено. "Уточнюю - апарат вимкнений, симкарта діє, приходить СМС, повторне направлення СМС про відключення на випадок, якщо перше не дійшла", - розповів заступник начальника Українського державного центру радіочастот Володимир Кириченко.

"Там вказана конкретна дата відключення, і він автоматом потрапляє в чорний список. А чорний список обслуговує не тільки цей оператор, але і всі інші. Телефон чинний, але в цій мережі - української - не обслуговується ", - зазначив він.

Після отримання інформації, що ваш телефон у сірому списку, він буде працювати ще три місяці. "Вперше список був наданий оператором 16 листопада. Є одне "але" - ми хочемо домогтися утвердження в інстанціях того, як відправити в чорний список крадені телефони. Може й раніше, ніж у лютому, ми будемо отримувати інформацію від МВС про вкрадені телефонах, які будуть відключатися відразу", - зазначив Кириченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...