• Головна
  • Після перевірок Держфінінспекції правоохоронні органи розпочали 57 досудових розслідувань
15:47, 15 січня 2016 р.

Після перевірок Держфінінспекції правоохоронні органи розпочали 57 досудових розслідувань

   Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 42,9 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області.

   За результатами контрольних заходів, керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 120 управлінських рішень.

   За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 57 досудових розслідувань.

   У 347 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

   За вчинені фінансові порушення 715 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 150 – до дисциплінарної та матеріальної, 17 посадових осіб звільнено із займаних посад.

   Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 19 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держфінінспекція #судові справи #розслідування #Черкаси #Черкащина
Оголошення
live comments feed...