• Головна
  • Група черкаських студентів стажуватиметься відразу у трьох європейських країнах
11:07, 12 січня 2016 р.

Група черкаських студентів стажуватиметься відразу у трьох європейських країнах

Найбільша за останні роки група черкаських студентів стажуватиметься відразу у трьох європейських країнах.

Протягом тижня 21 студент та 2 викладачі Черкаського державного бізнес-коледжу побувають на тренінгах та лекціях у Швеції, Естонії та Латвії.

- Із 11 січня група наших студентів знайомитиметься із освітнім та підприємницьким середовищем європейських країн. У освітніх закладах Риги, Тарту та Стокгольма вони побувають у практичних лабораторіях, центрах кар’єри, бізнес-інкубаторах, пройдуть тренінги та відвідають лекції і воркшопи. Студенти дізнаються про особливості навчання та створення власного бізнесу у Європі, можливість участі у освітній програмі Євросоюзу «Еразмус» та отримання грантів на навчання, - розповів директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін.

– У стажуванні беруть участь студенти, що у майбутньому стануть програмістами, маркетологами, економістами, бухгалтерами та фінансистами. По закінченню стажування усі вони отримають сертифікати ризького університету ISMA-партнера бізнес-коледжу . Крім того, студенти матимуть цікаву екскурсійну програму – візит до науково-розважального центру науки AHHAA у Тарту та Національної бібліотеки у Ризі, тур старою Ригою, візит до найстарішої шоколадної фабрики «Laima», відвідання Юрмали та аквапарку, відпочинок у рекреаційному центрі «Lido».

Ця група стане першою у великій програмі європейських стажувань, які ми з нашими партнерами із країн ЄС плануємо для студентів у 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #студенти #стажування #за кордоном
Оголошення
live comments feed...