• Головна
  • У черкаських пологових будинках пройшов Всеукраїнський флешмоб
14:52, 4 січня 2016 р.

У черкаських пологових будинках пройшов Всеукраїнський флешмоб

  Проект з вручення свідоцтв про народження прямо у пологовому будинку триває в Черкасах з 14 жовтня. А сьогодні обидва пологові будинки Черкас взяли участь у Всеукраїнському флешмобі з вручення свідоцтв про народження дитини батькам малюків, які народились у період з 31 грудня 2015 року по 3 січня 2016 року.

  “Цей пілотний проект дуже зручний, оскільки мамам не треба витрачати час і йти до органів РАГСу реєструвати дитину, а можна цей час присвятити безпосередньо самій дитині. Окремо при виписці ми вручаємо їм свідоцтво про народження дитини”, - розповів завідуючий акушерським відділенням КЗ “Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері і дитини” Володимир Ємець.

   Процедура дуже проста: після народження малюка мамі повідомляють, які саме документи потрібні, вона їх збирає й надає, протягом двох діб їй оформляють свідоцтво про народження дитини. Вручають в урочистій обстановці в момент виписки з пологового будинку — разом з квітами, в присутності чоловіка й рідних. Виходить не тільки зручно, а й святково.

   Під час сьогоднішнього флешмобу в Черкаському пологовому будинку №1 свідоцтва про народження своїх малюків отримали три мами.

  Додамо, що у Черкасах з моменту старту проекту вже видано у такий спосіб 208 свідоцтв про народження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свідоцтво про народження #пологовий будинок #флешмоб #Черкаси
Оголошення
live comments feed...