• Головна
  • Міська рада здає комунальну нерухомість практично за дарма
11:38, 31 грудня 2015 р.

Міська рада здає комунальну нерухомість практично за дарма

   Депутат Черкаської міської ради від ВО Свобода Ярослав Нищик під час останнього сесійного засідання повідомив результати відповіді на його ж запит щодо надання інформації про нерухоме комунальне майно міста яке здається в оренду.

   Опрацьована депутатом інформація відверто вражає, місто практично задарма дає в користування вільну нерухомість. Так загальна площа комунального нерухомого майна, яке здається громадським та комерційним організаціям і благодійним фондам у м. Черкаси, – 56 534 кв. м. За місяць сплачується орендної плати 637 202 грн 24 коп. У середньому плата за один квадратний метр складає всього 11 грн 27 коп.

   На переконання депутата, цілком реально збільшити плату за оренду комунальної нерухомості до 40 грн за кв. м. Це збільшить міський бюджет на 20 млн грн. Проте навіть збільшення плати до 20 грн за кв. м дасть міському бюджету додаткових 5 млн грн на рік.

   За даними депутата навіть у центральній частині міста нерухомість здається по 10-15 грн. У будівлі РАЦСу по вулиці Небесної Сотні, 3 з орендарів у середньому беруть по 6 грн 73 коп в місяць. Подекуди майно здають в оренду по 4-5 грн за кв. м, а то й безкоштовно, з умовою сплати комунальних послуг.

   – Зважаючи на такі кричущі факти незрозумілої цінової політики, прошу міського голову дати доручення структурним підрозділам міської ради, щоб усі договори по оренді комунального майна в обов’язковому порядку проходили через погодження комісії житлово-комунального господарства та підприємництва і земельної комісії міської ради, – підсумував свій виступ депутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оренда #Черкаси
Оголошення
live comments feed...