• Головна
  • У Черкасах скоро з'явиться парк «Новорічний»
15:18, 28 грудня 2015 р.

У Черкасах скоро з'явиться парк «Новорічний»

   Уже майже 200 років на українських землях побутує традиція прикрашати ялинки на Новий рік. За цей час було зрубано мільйони хвойних насаджень і знищено численні покоління лісу. Щороку в Україні для свята їх знищують сотні тисяч. Сьогоріч тільки у Черкаській області заплановано пустити під сокиру 30 тисяч молодих хвойних.

   Але порадувати родину живою сосною можна – наголошують екологи. Вони пропонують купувати ялинки в горщиках. І одягати їх у гірлянди ще живими, а не зрубаними.

   Таку ідею підтримують і лісівники. Кажуть сьогоріч попит на ялинки у горщиках збільшується.  Проте, багатьох зупиняє ціна. Якщо зрубані сосни коштують від 40 грн, то викопані – більше 150 гривень.

   І хоч останні роки поширюється тенденція купувати ялинки в горщиках, проте і вони часто гнуть через невміння містян правильно висадити деревце. Тому новорічним ялинкам продовжать життя. З ініціативи голови громадської організації “Екосвіт” Людмили Ткаченко буде створений парк, де містяни зможуть висадити хвойні. Для нього уже готова назва – «Новорічний».

   Керівництво КП «Дирекція парків» підтримує таке починання. Та зауважує: підприємство обов’язково долучиться до цього корисного задуму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #Черкаси
Оголошення
live comments feed...