• Головна
  • На Черкащині "ворожка" вимагала 20 тисяч гривень (ВІДЕО)
11:04, 28 грудня 2015 р.

На Черкащині "ворожка" вимагала 20 тисяч гривень (ВІДЕО)

У Корсунь-Шевченківському жінка ледве не віддала шахрайці-ворожці 20 тисяч гривень.

   — Прочитала оголошення, що віщунка і знахарка Марія вестиме у нашому місті прийом. Писали, що вона — учасниця телешоу про екстрасенсів. Прийом у неї коштує 300 гривень. Я записалася, — розповідає 43-річна Людмила Фатєєва з міста Корсунь-­Шевченківський на Черкащині Газеті по-українськи.

   Звернулася до знахарки, щоб вилікувати хворі ноги. Цілителька виявилася ­шахрайкою.

   — Мене записали на 10.40 у неділю. Сказали принести півлітрову банку води домашньої і, якщо цікавить хтось із родичів, взяти його фотографію. Прийом мав бути в гуртожитку місцевого педколеджу.

   Я давно хворію. Їздила в різні лікарні на обстеження. Ніде не помогли. Була надія на ворожку Марію. А вона навіть не спитала, чого я прийшла. Ждала її більш як годину біля воріт коледжу. Першою приїхала директорка закладу, потім екстрасенс. Я на неї звернула увагу, бо йшла в норковій шубі, дорогих чоботах, з макіяжем. У нас у Корсуні таку жінку рідко зустрінеш.

   Почала мені казати: “У вас було велике горе. Хтось близький помер”. У мене син старший помер. Спитала, чи маю при собі його фото. Я показала. А вона: “У вас ще один син є”. Показала їй його знімок. Вона запалила свічку, капнула віск у воду. Сказала, що доля старшого сина чекає і на меншого. Мене почало трусити. Ворожка запевнила, що все можна виправити, якщо попрацювати. Для того їй маю дати 20 тисяч гривень. Половину каже внесіть зараз, а половину віддасте пізніше. У мене й 10 не було. Вона питає, скільки є. Кажу, що маю 2 тисячі. “А хоч 5 тисяч можете зібрати? — запитує. — Даю вам годину. Зберіть гроші й вернетеся до мене без черги”.

   — Пішла до подруги. Вона мене заспокоїла і відговорила нести ворожці гроші. Я вернулася, щоб забрати фото сина, — продовжує Людмила Фатєєва. — Знахарка віддавати знімок не хотіла. Казала, щоб збирала гроші й приходила: “Вам що, жалко пару тисяч раді здоров’я сина?” Як виходила від ворожки, зустріла знайому. Вона за очищення аури віддала екстрасенсу 5 тисяч гривень, які збирала на ремонт. Вдома стала шукати в інтернеті інформацію про віщунку, але нічого не знайшла. Ні в якому шоу вона участі не брала. Коли приїхала міліція, директорка коледжу зробила вигляд, що мене не знає. Казала, що її просили знайомі пустити екстрасенса. Знахарку на місці не застали.

А про те, як люди стають жертвами шахраїв, розповідають у відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї #Черкащина #ворожка #екстрасенс #знахарка
Оголошення
live comments feed...