• Головна
  • Скільки коштує зняти квартиру в Черкасах на Новий рік?
10:11, 28 грудня 2015 р.

Скільки коштує зняти квартиру в Черкасах на Новий рік?

   Де зустріти Новий рік в Черкасах? Одним із варіантів відповіді на це питання є подобова оренда квартир. Тим, хто ще не встиг забронювати житло для святкування, слід врахувати, що наприкінці грудня зняти дво- або трикімнатну квартиру на новорічну добу майже не можливо.  Що стосується однокімнатних квартир, то таких пропозицій у Черкасах вистачає.

   Орендодавці здебільшого практикують надання квартири в оренду мінімум на 3-4 дні. Добу з 31 грудня на 1 січня в такій квартирі прийдеться оплатити по подвійному-потрійному тарифу. До того ж, щоб зняти квартиру на свята, треба пройти у орендодавців своєрідний кастинг.

   Так, Світлана Вікторівна, котра є власницею близько 10 квартир, підняла ціну на житло в новорічну ніч утричі. Квартири в цей термін вона здає щонайменше на тиждень. Жінка обов’язково підписує з клієнтами договір. “Його дотриматися не всім під силу, бо пунктів заборони там набагато більше, ніж пунктів  дозволу”, – констатує Світлана Вікторівна.

   Вона повідомила, що всі її двокімнатні квартири на свята вже розібрали. Залишилось декілька однокімнатних. Якщо середня ціна однокімнатної квартири 250 гривень на добу, то зняти квартиру на тиждень в новорічний період у неї можна за 2250 грн.

   “Мій чоловік перший в Черкасах став здавати квартири подобово. Ще з 2003 року. З того часу набралися чималого досвіду, і вже по телефону визначаємо, чи можна довіряти цій людині”, – розповідає Світлана Вікторівна та підкреслює, що найспритніші почали домовлятися про новорічний термін ще з середини листопада.

   У одній із агенцій нерухомості в святкові дні здають квартири мінімум на 2-3 доби. “Орендарями мають бути надійні люди, котрі вже не раз користувалися послугами агенції. В новорічну ніч ми беремо подвійний тариф. Інші дні клієнти оплачують по прайсу”, – зазначає представник фірми Валерій.

   Єдиний власник квартир, котрий згоден здати їх на новорічну добу, зазначив, що в нього залишилися тільки однокімнатні варіанти. За їх оренду він просить від 1000 до 1500 грн.

   Однокімнатну квартиру економ-класу не в центральному районі міста, яку зазвичай можна орендувати за 170-180 грн, власники пропонують зняти щонайменше на 2-3 дні з потрійною платою за святкову добу. Так, один із найдешевших варіантів оренди житла на Новий рік вартуватиме 680 гривень. При цьому орендодавець не соромиться розпитати про подробиці святкування Нового року, вік та соціальний стан потенційних орендарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квартири #ціни #подобово #Черкаси #Новий Рік
Оголошення
live comments feed...