• Головна
  • "Переправою" нелегалів із Сирії до Польщі керували з Черкас
09:10, 14 серпня 2009 р.

"Переправою" нелегалів із Сирії до Польщі керували з Черкас

СБУ піймала сімох нелегалів із Сирії, яких провідники-українці таємно вели через державний кордон до Польщі.

Працівники СБУ виявилися хоробрішими, аніж колись НКВСівці, які боялися цих лісів, як вогню: стежки Самбірського району на Львівщині, які мали вивести сирійців до Польщі, привели їх до української каталажки, звідки шлях один – примусова депортація на батьківщину.

Гірша доля чекає на організаторів нелегального переходу кордону – двох львів'ян та сирійця, який уже давно живе в Черкасах. Управлінням СБУ у Львівській області проти всіх трьох порушено кримінальну справу. На фоні кримінальної справи і спілкування зі слідчим СБУ затриманим уже не здається занадто великою сума даремно витрачених грошей на доставку "великої сімки" нелегалів спочатку з Сирії до Туреччини, потім пароплавом до Криму, а вже звідти – автомобілем до Львова. Фахівці стверджують, що подібна "переправа" в цілому коштує кожному нелегалові до 20 тисяч доларів. В Україні ж ті, хто організовує кримінальний "дах" нелегалам, мають кожен по тисячі-дві "вічнозелених грошей"…

Сирієць, який обжився в Черкасах, викличе додаткові питання в СБУ: хто допоміг йому пустити коріння в Україні, аби потім він зміг допомагати своїм землякам тікати до Європи з неспокійного Близького Сходу?..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...