• Головна
  • Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО)
15:23, 25 грудня 2015 р.

Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО)

  Одинадцять сучасних комп'ютерів встановили у черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4. На новенькій техніці тепер опановуватимуть комп'ютерні навички учні молодших класів. Оглянути, як навчається школярикам у сучасному комп'ютерному класі, сьогодні до закладу завітав міський голова Анатолій Бондаренко.

  Разом із своїм заступником Станіславом Овчаренком та директором департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської Мариною Баклановою гості поспілкувались із керівництвом школи, педагогічним колективом та учнями.

  А також – пройшлись навчальними класами та іншими приміщеннями, аби на власні очі пересвідчитись у матеріально-технічному та методичному забезпеченні школи.

  Як зауважив Анатолій Бондаренко, саме школа стає для дитини першим серйозним трампліном у доросле життя, і саме учбові навички формують її майбутнє професійне спрямування. Тому, на думку міського голови, наші навчальні заклади мають стати потужними осередками знань та джерелом всебічного розвитку підростаючого покоління.

Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-1
Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-2
Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-3

   – Істотну роль для досягнення ефективного  результату під час навчання у школі відіграє рівень і якість поданого матеріалу, фах, майстерність викладання педагогів. Проте одночасно з цим, школа повинна мати у своєму навчальному арсеналі відповідне технічне обладнання, комп’ютерну та оргтехніку. Адже у сучасному світі відповідні навички є просто необхідними. Зі свого боку, міська влада робитиме все для того, аби учбові заклади міста, були забезпечені всім необхідним, – наголосив Анатолій Васильович.

Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-4
Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-5

   Підтвердженням сказаного є новенький комп’ютерний клас у школі №4, де вже розпочали заняття учні 2-4 – х класів.

Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-6

  Як розповіла Марина Бакланова, донині у цій школі працював лише один комп'ютерний клас з досить застарілою технікою, яка закуповувалась більше десяти років тому. І на тих комп'ютерах впродовж усіх цих років навчались більше семиста учнів. Саме стільки дітей щороку опановують знання у цій школі.

Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-7
Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-8
Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-9
   Після огляду нового комп’ютерного класу Анатолій Бондаренко також перевірив й інші учбові приміщення. Зокрема, привернула увагу міського голови актова зала,  яка потребує ремонту.
Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-10
Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-11
   Анатолій Васильович висловив необхідність врахувати відповідну потребу при формуванні ПСЕР, доручивши департаменту освіти та гуманітарної політики закласти пропозицію щодо здійснення такого ремонту у бюджетному запиті на 2016 рік.
Новий комп’ютерний клас у школі №4 оглянув черкаський мер (ФОТО), фото-12
 
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #школа #ремонт #кошти #перевірка #Бондаренко
Оголошення
live comments feed...