• Головна
  • На Черкащині вже встановлено "тарифи" на риболовлю
13:23, 24 грудня 2015 р.

На Черкащині вже встановлено "тарифи" на риболовлю

   Браконьєри у черкаському орнітологічному заповіднику живляться не птахами, а рибою. На території заказнику найбільша зимувальна яма Кременчуцького водосховища. Ловлять річкових мешканців усі охочі: від простих рибалок до колишніх керівників міліції.

  У Лип’янському орнітологічному заказнику не те що ловити – навіть пересуватися човном заборонено. Але рибалок сюди тягне, мов магнітом. Узимку тут справжній рибний клондайк. Ось ці порушники приїхали аж з Прилук. Кажуть: не помітили, як заїхали в заповідну зону.

  Поки інспектор випроваджує із заказника цих порушників, до зимувальної ями вже прямують інші. Наздогнати їх нереально. У браконьєрів елітний катер і двигун у 300 кінських сил.

  Паралельно з інспекцією у заповіднику патрулюють громадські активісти. Вони тут радше контролери, аніж помічники. Кажуть: у незаконному вилові риби беруть участь всі інстанції – від екологів до водної поліції.

  У цій браконьєрській сітці трохи більше 200 кілограмів товстолоба. Та це, запевняє Андрій, крапля в морі. Щоночі з заказнику вивозять по 2-3 тони риби. Ловлять сітками, неводами і навіть драчами.

  Як інформує ГО "Автомайдан-Черкаси" на своїй сторінці у Facebook, один із браконьєрів розповів "автомайданівцям", що робиться на "Чорній ямі" під стягами рибінспекції.

  "Із кожного човна, що заходить на "Чорну яму", стягується по 600-700 грн. Якщо туди запускають із сітками, розподіл інший: 40% - рибінспекції, 60% - браконьєрам. Якщо туди заходять з "волоком" - то 50 на 50" - пишуть "автомайданівці".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автомайдан #тарифи #риболовля #браконьєрство #Черкащина
Оголошення
live comments feed...