• Головна
  • Черкасці можуть внести свій “ідентифікаційний код” до паспорту
17:21, 22 грудня 2015 р.

Черкасці можуть внести свій “ідентифікаційний код” до паспорту

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує платникам про можливість внесення до паспорту громадянина України реєстраційного номера облікової картки платника податків (“ідентифікаційного кода”).

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі — реєстраційний номер) використовується органами державної влади та органами місцевого самоврядування, юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, включаючи установи Національного банку України, банки та інші фінансові установи, біржі, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичними особами-підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об’єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків.

Відповідно до пункту 70.10 статті 70 Податкового кодексу України контролюючим органом на прохання фізичної особи – платника податків до паспорту можуть бути внесені (сьома, восьма або дев’ята сторінки) дані про реєстраційний номер з Державного реєстру.

“Таку послугу надають у Центрі обслуговування платників і для її отримання необхідно пред’явити паспорт та довідку про реєстраційний номер. Штамп з реєстраційним номером  в паспорті можна використовувати для відкриття/закриття рахунку в банку, оформленні кредиту, для підтвердження фізичних осіб у Державному реєстрі. Проте, такий штамп у паспорті не позбавить від потреби надавати саму довідку про присвоєння реєстраційного номеру, якщо така вимога визначена чинним законодавством”, - наголошує заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Білик.

Адреса Центру обслуговування платників ДПІ у м. Черкасах: м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235, 1 поверх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паспорт #ідентифікаційний номер #ДПІ Черкаси
Оголошення
live comments feed...