• Головна
  • Черкаські податківці закрили черговий "конверт"
10:10, 21 липня 2009 р.

Черкаські податківці закрили черговий "конверт"

Працівники податкової міліції Черкас заблокували діяльність конвертаційного центру, через який було переведено в готівку майже 10 млн. грн. Під час проведення оперативних заходів, податківцями встановлено, що “конвертаційний центр” був створений на базі одного з черкаських підприємств, що зареєстроване на підставну особу і використовувалося фірмами інших регіонів України для незаконної конвертації грошових коштів. А саме - різні суб'єкти підприємницької діяльності України переказували на рахунок конвертаційного центру безготівкові грошові кошти, які згодом поверталися їм вже у вигляді готівкових грошей за винятком певного відсотку винагороди.

Під час обстеження приватного помешкання громадянина К., який фактично був керівником злочинної оборудки, було виявлено та вилучено реєстраційні документи та печатку підприємства, первинні бухгалтерські документи, що підтверджують факти «конвертації» коштів у готівку та співпраці з клієнтами протиправної схеми.

Загалом упродовж трьох місяців 2008-2009 року через банківські рахунки зазначеного вище підприємства було перераховано коштів на близько 10 млн. грн., які, переважно, були переведені в готівку.

Громадянина К. було затримано на території Черкас в одній із квартир, в якій він переховувався від слідства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...