Пошук по коду єдрпоу

Код ЄДРПОУ складається з восьми цифр, і являється аналогом ідентифікаційного коду фізичної особи. Дійсний на увесь період існування і обов’язково зазначається на печатці установи та при  веденні документообігу. Код ЄДРПОУ єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб підприємців створений для відстеження видів діяльності установ різних форм власності, їх реорганізації, злиття або ліквідації.

   До недавнього часу для того щоб отримати інформацію стосовно фізичної особи підприємця або юридичної особи було можливо лише в державних реєстраторів, які в своїй більшості знаходились в центрах надання адміністративних послуг при міських радах або в статистиці.

   Для того щоб надати можливість здійснювати пошук по коду єдрпоу, розробниками сайту youcontrol.com.ua створено унікальний за своїми можливостями контент.

   Основною перевагою сайту є можливість усім зацікавленим особам дізнатись про діяльність юридичних або фізичних осіб. Це безперечно спростить роботу юристам, адвокатам та враховуючи останні зміни в законодавстві замовникам конкурсних торгів, що проводять державні закупівлі.

   Для зручності користувачів працює система щоденного моніторингу, яка надсилає на електронну пошту оновлену інформацію про всі зміни в державних реєстрах по контрагентам, за якими ведеться контроль. Моніторинг та оповіщення проводяться по списку компаній і підприємців. Проста реєстрація дозволяє за декілька хвилин вже отримувати необхідну інформацію. Активація функції моніторинг також здійснюється за п’ять простих  кроків.

   Державний реєстр юридичних осіб за короткий проміжок часу дозволить визначити фінансовий стан будь-якого контрагента та дізнатися більше про своїх партнерів по бізнесу. Користування системою є дуже простим і не потребує якихось особливих навичок в роботі з комп’ютером , що дуже важливо, для керівників, які зможуть отримувати необхідну інформацію без залучення системних адміністраторів. Важливим моментом  являється вартість тарифу на отримання інформації. Наприклад вартість отримання досьє на одного контрагента становить 1 грн.

   В разі необхідності отримання щоденної інформації про контрагента вартість стандартного  моніторингу у реальному часі становитиме 0,1 грн. на добу. В разі виникнення питання стосовно отримання інформації або роботи сайту можливо скористатись онлайн консультантом, який в режимі реально часу допоможе вирішити будь яке питання.

   Отже, декілька не складних кроків і через пару хвилин можна отримати на електронну пошту інформацію по юридичних або фізичних особах, які цікавлять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі