• Головна
  • Черкаські засуджені незаконно виїжджали за кордон
09:26, 14 грудня 2015 р.

Черкаські засуджені незаконно виїжджали за кордон

   Органами прокуратури області у порядку нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях здійснено перевірку дотримання засудженими вимог чинного законодавства під час виїзду останніми за кордон при перебуванні на обліках у територіальних органах кримінально-виконавчих інспекцій УДПтС України в області.

   Під час перевірок установлені випадки виїзду засуджених за кордон без дозволів КВІ області, внаслідок чого стосовно даних осіб розпочато 2 кримінальних провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 389 (ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України.

   Крім того, виявлені випадки підроблення службовими особами підприємств, на яких засуджені відбували покарання у вигляді виправних робіт, документів щодо обліку робочого часу засуджених, які перебували за кордоном, у зв’язку з чим розпочато 2 кримінальних провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

   Має місце неналежний контроль і з боку службових осіб кримінально-виконавчих інспекцій та керівництва УДПтС України в області за додержанням порядку та умов відбування покарання засудженими згідно з вимогами ст.ст. 30, 31 КВК України та відомчих актів ДПтС України, на підставі чого органами прокуратури області внесено 2 акти реагування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паспорт #засуджені #порушення #прокуратура #Черкащина
Оголошення
live comments feed...