• Головна
  • У восьми школах Черкас виявили фінансові порушення
14:23, 11 грудня 2015 р.

У восьми школах Черкас виявили фінансові порушення

   Перевірка проводилася в загальноосвітніх школах №№31, 17, 33, 12, 28, 18, 15 та колегіумі "Берегиня".

   За словами Тетяни Велько, найпоширенішим порушенням є неправомірно виплачена заробітна плата. Траплялися навіть випадки, коли директору школи нараховувалася плата за ведення груп подовженого дня.

   На другому місці — неоприбутковані матеріальні цінності.

   "Батьки учнів із власної ініціативи чи з чиєїсь підказки купують для свого класу комп'ютери, принтери, іншу оргтехніку. А через кілька років приходять інші учні, й їхні батьки так само купують ту ж оргтехніку. Але в жодних документах про це не згадується. Те саме стосується ремонтів, проведених за батьківські кошти. Їх "узаконюють" актами виконаних робіт заднім числом", - зазначила Тетяна Велько.

   Також посадовець нагадала усім присутнім на засіданні колегії Черкаської ОДА, що є законні способи заохотити педагогів за сумлінну працю, тож не варто вдаватися до вчинення фінансових зловживань.

   У навчальних закладах виявлено порушення при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам. Також незаконні витрати на оплату ремонтних робіт. Зокрема, встановлено завищення обсягів та вартості виконаних робіт. Водночас виявлено і факти придбання навчальними закладами товарно-матеріальних цінностей за завищеними цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школи #порушення #Черкаси
Оголошення
live comments feed...