• Головна
  • Буккросинг у Черкасах розширюється
13:33, 11 грудня 2015 р.

Буккросинг у Черкасах розширюється

   Буккросинг — це процес звільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес.

   Спостереження за «подорожжю» книги здійснюється через спеціальні сайти в Інтернет. Нині це модне, молодіжне, інтелектуальне явище сучасного світу.

   Із 2010 року клуб буккросингу «Freebоok» почав діяти і у нашому місті, у ЧНУ імені Богдана Хмельницького, а віднині до цього руху долучилися студентська рада ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Наукова бібліотека ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького, «НеКафе», Шведське кафе «Fika», гурток «Юні кореспонденти» при ЦДТЮТ, КП «Черкасиводоканал», бутик жіночого одягу Ledi Ro. У всіх партнерів уже обладнано інтерактивні полички «Freebook», де всі охочі мають змогу як читати нові книги, так і «відпускати» свої.

   Віднині всі можуть отримати порцію якісної інформації з книг і поділитися своїми мають змогу зробити це і на Водоканалі. Інтерактивну поличку «Freebook» облаштували у холі на 1-му поверсі підприємства.

  Довідка: Першим відпустив книги у 2001 інтернет-технолог зі Сполучених Штатів Рон Хорнбекер. Залишив 20 книг у холі свого готелю. За півроку на сайті Хорнбекера зареєструвалися 300 активістів.

Правила«Freebook»

 Що таке Freebook?

Freebook – це перший буккросинг-клуб в Черкасах, який має інтерактивні полички з найцікавішими книгами сезону.

 Як стати учасником Freebook?

Вибери цікаву книгу, яку Ти прочитав сам і тепер хочеш «звільнити». Зареєструй книгу в нашій групі Vk або в спільноті на Facebook. Залиш книгу на поличці Freebook.

 Як зареєструвати книгу?

Оздоб книгу наліпкою клубу та сфотографуй на фоні Нашого логотипу біля полички Freebook. Наліпки Ти знайдеш на поличці. Додай фото до альбому «Реєстрація» в меню нашої групі Vk або спільноти на Facebook. Підпиши фото, вказавши місце, де облаштована поличка Freebook,  на якій Ти залишив книгу.

 Твої права.

Тепер Ти учасник буккросинг-клубу Freebook, а Твоя книга стала частиною Світової бібліотеки. Всюди, де розташовані Наші полички (див. зворотній бік таблички з логотипом), Ти можеш або почитати книгу на місці, або взяти з собою. 

 Пам’ятай! Книга Твоя щонайбільше протягом місяця.

Які книжки лишати?

Ті, що сподобалися і зацікавили, ті, якими хочеться поділитися з другом. Якщо хочеш знаходити цікаві книжки – такі ж і лишай. Не забувай повернути книгу, яку Ти взяв почитати, на поличку, щоб вона залишалася доступною для інших членів клубу.

            Бережи книгу!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Freebook #Черкаси #водоканал #книги
Оголошення
live comments feed...