• Головна
  • Нові можливості для пошуку підробітку вже доступні у Черкасах
Новини компаній
11:52, 10 грудня 2015 р.

Нові можливості для пошуку підробітку вже доступні у Черкасах

Новини компаній

В Черкасах стало легше та швидше шукати підробіток завдяки всеукраїнському сервісу Метнись Кабанчиком, що нещодавно став доступним містянам. Він орієнтований на надання можливості пошуку роботи будь-кому з зацікавлених людей - і одночасно дозволяє замовляти побутові і інші послуги у перевірених виконавців і з економією.

Як працює сервіс
Що зазвичай роблять жителі міста, яким потрібні певні послуги – наприклад, встановлення нової розетки чи прибирання в квартирі? Шукають помічників через оголошення в газетах або Інтернеті чи замовляють відповідні послуги у спеціалізованих фірмах. У першому випадку вони ризикують, бо не знають, якого рівня спеціаліст подав оголошення. У другому – переплачують, бо доводиться платити за посередницькі послуги.

За допомогою проекту Метнись Кабанчиком можна замовляти послуги напряму у виконавців – мало того, можна самостійно обрати спеціаліста, враховуючи його рейтинг, відгуки та інші фактори (наприклад, портфоліо). А ті, хто шукають підробіток в Черкасах, отримують змогу швидко знаходити додаткову роботу, виконуючи завдання від замовників. Таким чином, одні містяни допомагають іншим з вигодою для себе.

Нові можливості для пошуку підробітку вже доступні у Черкасах (фото) - фото 1

Нові можливості для пошуку підробітку вже доступні у Черкасах (фото) - фото 1

Які послуги можна замовити?
Зараз на сайті 15 категорій, що включають в себе декілька десятків напрямків, за якими можна надавати послуги. Таким чином, можливість підробляти є для кожного. Якщо немає кваліфікації чи досвіду, можна шукати додаткову роботу в категорії «роздача листівок» чи «кур’єрська доставка». Також серед поширених послуг:

  • домашній майстер;
  • побутові послуги;
  • приватні автоінструктори та написання курсових на замовлення в категорії «Освіта»;
  • приватні репетитори;
  • робота в Інтернеті та ін.

Через сервіс можна також замовити послуги няні, майстра з ремонту техніки, спеціаліста з налаштування комп’ютерів, будівельника тощо.

Нові можливості для пошуку підробітку вже доступні у Черкасах (фото) - фото 2

Нові можливості для пошуку підробітку вже доступні у Черкасах (фото) - фото 2

Переваги для користувачів
Одна з головних переваг – швидкість і мінімум необхідних дій. Так, замовнику для того, щоб залишити завдання, досить витратити 1-2 хвилини на заповнення спеціальної форми (зокрема, вказати суму оплати, дату, вимоги до виконавця). Обирати виконавця можна після того, як на завдання подадуть декілька заявок – залежно від категорії, це займе від 15 хвилин до 1 години.

А от виконавцю взагалі можна не шукати завдань – бо інформація про них надходить у вигляді повідомлень на електронну пошту. Досить перейти за посиланням, ознайомитись з умовами і, якщо все влаштовує, подати заявку.

Друга перевага – безпека. Замовники переважно надають роботу виконавцям зі статусом «Перевірений». Для отримання цього статусу рекомендується пройти спеціальну реєстрацію зі вказуванням паспортних даних та іншими умовами. Безпека для виконавців – це перевірка всіх завдань та видалення будь-яких натяків на шахрайство.

Взаємодопомога, принципи якої реалізовані за допомогою сайту, – це можливість замовляти якісні послуги з економією та часткова боротьба з безробіттям та низькою зарплатнею за допомогою підробітку. Дуже актуально і на часі, доки в країні проблеми з економікою.

Нові можливості для пошуку підробітку вже доступні у Черкасах (фото) - фото 3

Нові можливості для пошуку підробітку вже доступні у Черкасах (фото) - фото 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#метнись кабанчиком
Оголошення
live comments feed...