• Головна
  • У Черкасах хочуть відкрити 15 офісів поліції
17:00, 9 грудня 2015 р.

У Черкасах хочуть відкрити 15 офісів поліції

До міськвиконкому надійшов лист за підписом начальника Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олександра Вільганюка з переліком 15 міських адрес, де знаходитимуться офіси поліції, в яких цілодобово нестимуть службу інспектори та групи швидкого реагування на службових автомобілях.

  Представники комітетів самоорганізації населення під час наради з міським головою Анатолієм Бондаренком зауважили, що КСН в Черкасах – 19, тож і майбутніх офісів забезпечення правопорядку має бути стільки ж. Із цим слушним зауваженням керівників КСНів Бондаренко погодився.

  Що до розташування офісів, поки що нічого не затверджено, та вже є приклади приміщень, як на бульварі Шевченка, 245, у якому працює місцевої «Самооборони». Про такі наміри сьогодні під час круглого столу з представники громадських організацій заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

  – Це приміщення на сьогодні перебуває в комунальній власності міста, – відзначив він. – У центральній частині міста має бути відділок поліції, куди б у разі необхідності міг прийти будь-який громадянин та написати заяву, щоб не шукати його в різних куточках Черкас...

  Анатолій Бондаренко додав, що ще частина поліцейських офісів буде розташована у приміщеннях комітетів самоорганізації населення та на території колишньої тютюнової фабрики (за адресою: вул. Благовісна, 170). Там інспектори та групи швидкого реагування цілодобово нестимуть службу.

  Остаточне рішення прийматиметься після проведення двосторонніх нарад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #Черкаси #розташування #відділки
Оголошення
live comments feed...