• Головна
  • Черкащанам вдалося відстояти Будинок природи
08:42, 9 грудня 2015 р.

Черкащанам вдалося відстояти Будинок природи

До керівництва повернувся Олександр Роджа, повноваження якого вкотре були підтверджені рішенням конференції Черкаської обласної організації українського товариства охорони природи. 

- Перше, що я планую зробити – це провести ревізію і з’ясувати розмір шкоди, завданої приміщенню Будинку природи незаконно призначеним директором, - констатує Олександр Роджа. – Щонайменше, буде необхідно до 500 тисяч гривень - для ремонту робочих кабінетів, які було переобладнано під торгові зали та здано у оренду. Доля документації та майна обласної організації товариства охорони природи наразі мені невідома. Якщо щось із цього збереглось – то це пряма заслуга активної громадськості міста, зокрема – черкаського «Автомайдану», що допоміг відстояти наші законні права.

  Як відомо, торік київське керівництво товариства охорони природи (а це колишній міністр екології часів Януковича Василь Шевчук) спробувало заявити на черкаський Будинок природи власні права. Кількамісячний конфлікт і спроби захоплення приміщення закінчилися «тихою» заміною директора Будинку природи призначеним із Києва Олександром Солієнком, проти якого постав колектив Черкаської обласної організації товариства та активна черкаська громада.

  Нині, за словами Олександра Роджі, за фактом заміни керівника та заволодіння майном черкаської обласної організації УТОП відкрито кримінальне провадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будинок природи #Черкаси #рішення
Оголошення
live comments feed...